Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
Xigncode Sorunu Cözüldü Page Title Module
Move Remove Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Xigncode Sorunu Cözüldü

Selamlar,

Biz, bazi oyuncularimiz baglanti sorunu yasamasina neden olan Xingcode sorunu uzerinde calisirken, siz
    CABAL Online oyuncularinin gostermis oldugu sabir icin sizlere tesekkür etmek isteriz.
    Simdi baslaticiyi (launcher) otomatik olarak tamir edecek olan bir yama yayinlam?s bulunmatayiz.

Eger oyuna girisinizde Xingcode sorunu hala mevcut ise, tek yapmaniz gerek, CABAL Online baslaticisini
    tekrar baslatmaktir. Bu sekilde yama otomatik olarak güncellemeyi uygulayacaktir. Sorun yasama devam
    etmeniz halinde, CABAL Online Destek Masasi araciligi ile bizimle irtibata gecmenizi tavsiye ederiz.

Tekrar tesekkürler!

Saygilar,
    CABAL Destek Ekibi
    Last edited by [GM] Wotan; 11-10-2015, 08:34 PM.

merhaba kolay gelsin, oyun rastgele aral?klarla kapan?yor xigncode hata veriyor log dosyas?n? forunda yaz?ld?g? gibi mail ile verilen adrese gönderdim aç?klama yazd?m ilgilenen olmad?, yard?mc? olabilir misiniz? ayn? sorunu ya?ayan birkaç arkada??m daha var.

Comment

PC'ye baska 1 oyun yuklerken Direct-X 9 ve net framework v3,5 istedi onlari yukledigimden bu yana xigncode hatasi almiyorum
      win8/8,1 ve 10 da bu uygulamalari yuklemenizi öneriyorum
      uzun zamand?r u?rastigimiz soruna çözüm olur umidi ile.

Comment

bende .net framework 4,5e kadar hepsi yüklü updateleri de yüklü directx 9 ve 11 yüklü yine de hatay? al?yorum

Comment

Working...
        X