Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
Legacy 2015 Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Legacy 2015

Defalarca duyduk; birçok Guild kendilerinin en iyi Guild olduklarini iddia ediyorlarmis! Konusmayi birakip, hakkiniz olani almanin zamani geldi!
    Legacy 2015’de, gipta edilen ödülü kazanmak için, Kuzey Amerika’dan ve Avrupa’dan diger guildlerle yarisacaksiniz!
    En iyi yetenekleri olan ve en iyi ekipmana sahip üyülerinizden olusan bir grup ile, Frozen Tower of the Undead B3F’i tamamlayin, zindani en hizli tamamlayan Guild kazanacak!

Etkinlik Ödülü:
    Guild Bayraginiz CABAL Kuzey Amerika ve Avrupa websitelerine ve baslangiçlarina yüklenecek!

Etkinlik Periyodu:
    7-21 Ocak 2015

Hedef Zindan:
    Frozen Tower of the Undead B3F

Nasil Katilinilir:
    Adim 1: Guild üylerinden bir grup olusturun.
    Adim 2: Zindani bu grup ile tamamlayin.
    Adim 3: Grubunuz, en hizli bitiren Guild olduguna ikna olana kadar, zindani tamamlamaya devam edin!

Kazananin Seçilmesi:
    Zindani en hizli temizleyen Guild etkinligin sonunda kazanir.

Etkinlik Kurallari:
    1. illegal üçüncü parti program kullanimi Guildin diskalifiye olmasina neden olacaktir.
    2. Guild gruplari, etkinlik süresince zindani istedikleri kadar tamamlamakta özgürdürler.
    3. Yalnizca Guild gruplari katilabilirler.

Etkinlik Ödlülü:
    Kazanan Guild’in bayragi, Kuzey Amerika ve Avrupa websitelerimizde ve Oyun baslangiç penceresinde bayraklarini görebileceklerdir.
    1. Ciinsel içerik olmamali
    2. Bayrak 800x358 piksel olmali
    3. Bayragi düzenleme hakkimiz saklidir.
    4. Bir bayrak temin edemeyen Guildler, tarafimizdan bir hazirda bulunan bir bayrak alacaklardir.
    Last edited by [GM] Snakebyte; 01-08-2015, 08:37 PM.
Working...
X